Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-11-30 22:41:00

Naruto-kun

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 10
Punktów :   

PZPN

Mam 15 lat i pochodzę z Rawy Mazowieckiej. Ktoś może powiedzieć że nie znam się na piłce lecz ja jestem innego zdania. Od dziecka chciałem być wielkim piłkarzem i zawsze bawiłem się, a może raczej wyobrażałem sobie że gram w Widzewie łódź i gramy w lidze mistrzów. Lecz już od kilku ładnych lat zdałem sobie sprawę z tego, że jest to nie realne. Grałem 7 lat w RKS Mazovia. Byłem na testach w SMS ŁÓDŹ i o dziwo dostałem się tam ale jakoś nie wytrzymałem w większym mieście i postanowiłem wrócić. Obecnie gram w siatkówkę i jest o niebo lepiej. U nas w rawie Mazowieckiej treningi to po prostu katastrofa... Zarząd klubu to sami alkoholicy. Ludzie nie mający zielonego pojęcia o piłce ale to nie o tym miałem pisać.
      Od kilku ładnych lat obserwuję to co dzieję się z Polską piłką, chce mi śmiać z tego co zaobserwowałem. Polska piłka to po prostu kabaret! Jestem wielkim fanem Franciszka Smudy i mam nadzieję, że osiągnie coś z reprezentacją i utrze nosa panu Grzegorzowi Lato. Ktoś może powiedzieć, że nie potrzebnie się udzielam ale ja wiem swoje.

1. Bezpieczeństwo: Z rodziną na stadion
Myślę, że z bezpieczeństwem na stadionach nie jest jeszcze tak najgorzej. Oczywiście nie mamy takiego bezpieczeństwa jak np. na stadionach na wyspach czy też w Hiszpanii. Ale chyba nie możemy liczyć na nic więcej (bo przecież nie mamy pieniędzy!!) oprócz sektorów rodzinnych na których bandyci raczej nie zasiadają. Można także wprowadzić imienne kary kibica na których będą zawarte nasze zdjęcia i następnie poprzez monitoring wyłapywanie tych co przeszkadzają nam w dobrej zabawie...tylko nie wiem czy znajdą się na to jakieś fundusze...

2. Euro 2012: Czy robimy wszystko dla promocji Polski?
Jak promować Euro? Nie wiem co mogę napisać w tym temacie... Przydały by się jakieś reklamy, nie tylko w TV ale także na jakiś wielkich bilbordach. Ale nie tylko w Warszawie czy Wrocławiu ale też w mniejszych miastach, bo tam też mieszkają ludzie. PZPN powinien organizować jakieś akcje dla dzieci i dorosłych. Mam na myśli organizowanie jakiś meczu w których do wygrania będą jakieś małe upominki. Można to robić teraz na halach sportowych a w sezonie letnim na naszych "cudownych stadionach"! 

3. Infrastruktura: Murawa to nie wszystko
Z pewnością z samymi stadionami nie zorganizujemy dobrego Euro. Potrzebna nam są hotele, lotniska, bary, kawiarnie, obiekty treningowe no i przede wszystkim drogi! Może nie mam jakieś wielskiej styczności z naszymi krajowi drogami ale jeżdżę np. po naszej "trasie Katowickiej" i wiem ze z tymi drogami nie jest najlepiej. Ostatnio byłem na wycieczce

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.musketeers.pun.pl www.sp37.pun.pl www.roma.pun.pl www.cinemacity.pun.pl www.wsk.pun.pl